Vita Tua

VitaTua Bitkisel Karışımlı Macun ve Çikolata

VİTATUA BİTKİSEL MACUN NEDİR?

Epimedyum macununun bir çok adı vardır. Kuvvet macunu, padişah macunu, performans macunu, afrodizyak macun vs. gibi isimlerde anılabilir. VİTATUA Epimedyum macun ise özel formülü ile %100 bitkisel olması, katkı maddesi içermemesi ve uzun süreli etkisi ile epimedyumlu macun kullananların vazgeçilmez ürünüdür.

Arı Sütü, Ginseng ve Harnup; kalsiyum, bakır, demir, fosfor, silikon, kükürt ve potasyum gibi minerallerin yanı sıra b2,b3,b5,b6,b12 vitaminleri, Vitamin A,C,E,D biyotin, inositol, folat, nükleik asitler, gama globülin ve zenginliği gibi zengin besin elementleri içerir.İnsan vücudunun üretemediği 8 temel amino asit de dahil olmak üzere 17 farklı amino asite sahiptir.

VİTATUA EPİMEDYUM MACUN NASIL KULLANILIR VE FAYDASI NEDİR?

VİTATUA Macun içerdiği bitkiler sayesinde doğal bir afrodizyak etkiye sahiptir. Cinsel aktiviteden 30-45 dk. önce yarı aç yada yemeklerden 2 saat sonra kullanılması gerekmektedir.

Bitkisel karışım olan VİTATUA Epimedium içeriğinde bulunan doğal bitkiler kısa süre içerisinde dipte tortu oluşturur. Aktivite öncesi iyice karıştırılarak epimedyumlu macunun homojen hale getirilmesi her porsiyona içeriğin eşit olarak dağılmasını sağlayacaktır. Sadece erkeklere özel olarak üretilen VİTATUA Macunu’ndan günde en fazla bir kez, tercihen bir tatlı kaşığı kadar kullanılması tavsiye edilmektedir.

VİTATUA BİTKİSEL MACUN İÇERİĞİ

VİTATUA Bitkisel Macun’un içeriğinde Süzme Çiçek Balı, Dut Pekmezi, Polen, Epimedium (0,79), Keçiboynuzu, Yulaf, Zencefil, Tarçıkn, Isırgan Otu, Ginko Biloba, Bal Kabağı, Demirdikeni, Kola Bitkisi, Arı Sütü, Keşiş Külahı, Kore Kırmızı Ginseng, Saw Palmento, Maca Extract, Çakşır Kökü, Karanfil, Kişniş, Rezene ve Sarı Kantaron bulunur.

VİTATUA ÇİKOLATA NE İÇİN KULLANILIR?

VİTATUA Afrodizyak Çikolata, erkeklerde cinsel gücü arttırmak amacalı kullanılmaktadır.

Bir Şaset VİTATUA Çikolata 15 gr. günlük B vitamini ihtiyacınızın ortalama %60’ını karşılar. Güçlendirilmiş yapısı vücudunuzun daha fazla enerji talep ettiği, dayanıklılığınızı yitirdiğiniz, performans düşüklüğü ve konsantrasyon zorluğu çektiğiniz her anda imdadınıza yetişir ve sizin o bitkin halin içinden çekip kurtulmanıza yardımcı olur.

Enerji ve konsantrasyonunuzu arttırmaya ihtiyaç duyduğunuz her an, yoğun ve uzun süreli fiziksel faaliyetlerden sonra, uzun yolculuklarda uykusuzluğa yenilmemek ve zorlayıcı spor aktivitelerine karşı koyabilmek için en iyi yardımcınız. Sizi canlandırarak performansınızı, reaksyion hızınızı ve konsantrasyonunuzu.

VİTATUA, yorgun zihinlere ve bitkin vücudunuza kaybettikleri enerjiyi geri verir, zararlı maddelerin vücudunuzdan hızla atılmasına yardımcı olur.

KİMLER KULLANABİLİR?

Genç ve yaşlı ayrımı olmadan 18-65 yaş aralığındaki erkekler ve kadınlar tavsiyelerine uyarak tüketebilirler.

KİMLER KULLANAMAZ?

Şeker, tansiyon ve kalp hastaları ile hamile ve emzirme döneminde olan kadınların macun kullanmaları sakıncalıdır!

GÜNDE KAÇ TANE İÇEBİLİRİM?

Günde sadece 1 kere; aktiviteden 1 saat önce 1 şaset 15gr. kullanılması tavsiye edilir. VİTATUA’i alkolle birlikte tüketmemelisiniz.

VİTATUA HELAL MİDİR?

VİTATUA helaldir. Helal olması tüm dünyada müslüman ülkelerde çok önemlidir. ICRIC tarafından akredite olan belgelendirme kuruluşlarından alınan helal belgeleri tüm dünyada geçerlidir. Buna dair bir sertifika verilmeden önce üretim yeri ve içindekilerin menşei Konseyin resmi bir yetkilisi tarafından incelenerek kontrol edilmektedir.

HAYVANSAL PROTEİN VAR MIDIR?

VİTATUA vejeteryanlara uygundur, hayvanlardan elde edilen hayvansal ürünler ya da maddeler içermez.

Sepet Kapat